Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 października 2023 28 Niedziela zwykła

 1. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: św. Jadwigi Śląskiej – poniedziałek; św. Ignacego Antiocheńskiego – wtorek; św. Łukasza, ew. – środa, jest to Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia; św. Jana Kantego – piątek.
 2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Spotkania duszpasterskie w naszej parafii:
  * Matki w modlitwie – zapraszamy we wtorki g. 19.00 w kaplicy SS. Urszulanek przy ul. Taczaka 7.
  * Eucharystyczny Ruch Młodych zapraszamy w każdą piątek o 16.30 w salce parafialnej.
 4. W poniedziałek 16 października przypada 45. rocznica w roku 1978 wyboru na Stolicę Piotrową naszego rodaka krd. Karola Wojtyłę, który przybrał imię Jan Paweł II. Z tej racji obchodzimy w Polsce XXIII Dzień Papieski pod hasłem św. Jan Paweł II – cywilizacja życia. Zbiórkę do puszek przy wyjściu z kościoła na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia dla zdolnej, a mniej zamożnej młodzieży, polecamy łaskawości wiernym.
 5. EKUMENICZNE ŚWIĘTO BIBLII! Nabożeństwo pod przewodnictwem biskupów katolickiego i ewangelickiego będzie miało miejsce w naszej świętomarcińskiej świątyni w najbliższy środę, 19 października, o g. 18.45. Nabożeństwo będzie transmitowane przez TVP 3 Poznań. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
 6. Zmarłych w wypominkach tradycyjnie Miłosierdziu Bożemu będziemy polecać w okresie zaduszkowym w listopadzie na różańcu o 17.30. Kartki do wypisania imion naszych bliskich zmarłych wyłożone są w kościele.
 7. Intencje Mszy św. zamawiać można po każdej Mszy w zakrystii, również dokonywać rezerwacji na rok 2024.
 8. Na fundusz remontowy parafii tydzień temu zebraliśmy 3955 zł. Bóg zapłać!
 9. Światowa Niedziela Misyjna za tydzień. Zbiórka na Papieskie Dzieła Misyjne za tydzień.
 10. Prasa katolicka: Idziemy, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.