OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2. niedziela po Narodzeniu Pańskim, 2 stycznia 2022

 

 1. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień:
 • Objawienie Pańskie – Trzech Króli we czwartek6 stycznia. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Porządek Mszy św. niedzielny. Zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny polecam łaskawości.
 • Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia za tydzień.
 1. Spotkanie Przyjaciół Chrześcijan Orientu z tematem: Imperium Asyryjskie w Biblii, zdobycie Samarii, nawrócenie Niniwy– w poniedziałek 3 stycznia g. 18.00 Msza św. i po spotkanie w Sali św. Marcina.
 2. I piątek miesiąca adoracja w czasie której okazja do spowiedzi św. od 15.00 do 18.00. Odwiedziny chorych z sakramentami z okazji I piątku miesiąca w najbliższy piątek. Rozpoczęcie od g. 9.00.
 3. Msza święta w j. hiszpańskim dzisiaj o 16.00 w kaplicy św. Rodziny przy ul. Krysiewicza.
 4. Odwiedziny duszpasterskie zwane „Kolędą” ze względu na okoliczności pandemii odbędą się w kościele (stół kolędowy przygotowany stoi przy prezbiterium). Zapraszamy Parafian o 18.00 na Mszę świętą i nabożeństwo kolędowe we środy miesiąca stycznia 2022 r. Każdy ma możliwość wyboru dowolnej środy. Zgłoszonych Parafian do odwiedzin indywidualnych poinformujemy o dniu przybycia. Ofiary składane przy okazji kolędy przeznaczamy na remont witraży w prezbiterium naszej świątyni. Koszt remontu ok. 200 tyś. zł.
 5. Spotkanie świąteczne dla grup duszpasterskich, rady duszpasterskiej i ekonomicznej – wtorek 4.01. g. 19.00.
 6. Niedziela gospodarcza wspierająca fundusz remontowy naszej parafii za tydzień. Do puszek zbiórka na wsparcie budowy kościoła bł. Stefana Wyszyńskiego w Skórzewie.
  8. Prasa katolicka tygodniki: Idziemy, Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny.

Ks. Antoni Klupczyński

Proboszcz