Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 listopada 2023 31 niedziela zwykła

  1. Transmisja Mszy św. Rodziny Radia Maryja w naszym kościele przez TV TRWAM będzie miała miejsce w poniedziałek 6 listopada o g. 18.20. Wcześniej o g. 16.30 spotkanie Kół Radia Maryja w salce. O g. 17.30 koncert Scholi Ventuno pt. Śpiewajmy Bogu w zgromadzeniu świętych. Tego samego dnia w Radiu Maryja w ramach rozmów niedokończonych o g. 21.30 przeprowadzona będzie audycja pt. ŚW. MARCIN W NASZYM POZNANIU. Serdecznie zapraszamy do udziału!

  2. Uroczystość ku czci naszego patrona św. Marcina jest świętem całej rodziny parafialnej i Gości naszej wspólnoty. Zapraszamy do wspólnego świętowania 11 listopada. Suma odpustowa 11.00. Po Mszy św. przejdziemy w uroczystej procesji wokół Pl. Wiosny Ludów. Prośba o pomoc do niesienia baldachimu i rzeźb w czasie procesji. Zgłaszać prosimy o po Mszy w zakrystii.

  3. Po procesji organizujemy kawiarenkę świętomarcińską prosimy wzorem ubiegłego roku o wypieki. Przynosimy je w piątek do sali parafialnej.

  4. Narodowe Święto Niepodległości przypada również 11 listopada. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych i wielkopolskich!

  5. Spotkania duszpasterskie w naszej parafii:

Spotkanie Biblijne z komentarzem czytań mszalnych do niedzieli – środy po Mszy wieczornej ok. 18.40.

Matki w modlitwie – spotykają się we wtorki o 19.00 w kaplicy Sióstr Urszulanek przy ul. Taczaka 7.

Eucharystyczny Ruch Młodych – piątek o 16.30 w salce parafialnej.

  1. Za tydzień druga niedziela miesiąca składka na fundusz remontowy kościoła.

  2. Prasa katolicka tygodniki: Idziemy, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i nowy nr Świętomarcińskiego Słowa.

  3. Msze święte można zamawiać po Mszach w zakrystii.